Subasta 260 - GENERAL AUCTION - Session 2

Fecha: 2014-05-28

# Objetos: 233

Total salida: 28970

Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 260 - GENERAL AUCTION - Session 2 - 4275
(313 d.C.). Licinio I. Siscia. Follis. (Spink 15249) (Co. 126) (RIC. 232a). 3,83 grs. EBC-.
Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 260 - GENERAL AUCTION - Session 2 - 4276
(360-363 d.C.). Juliano II. Arelate. Maiorina. (Co. 39) (RIC. 318). 8,88 grs. MBC-.