Subasta 275-3

Date: 2016-03-10

# Items: 1139

Total starting: 78433

Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 275-3 - 2295
(164)2. Guerra dels Segadors. Bellpuig. 1 sisè. (Cal. 159) (Cru.Segadors 29d). Lluís XIII. La leyenda empieza a la 1 del reloj. Escasa. 2,95 g. MBC.
Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 275-3 - 2296
1641. Guerra dels Segadors. Besalú. 1 sisè. (Cal. 161) (Cru.Segadors 42a). Escasa. 3,46 g. MBC-/MBC.
Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 275-3 - 2297
1642. Guerra dels Segadors. Manresa. 1 sisè. (Cal. 183) (Cru.Segadors 100c). Principat. Reverso descentrado. 3,84 g. MBC+/MBC.
Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 275-3 - 2298
1642. Guerra dels Segadors. Manresa. 1 sisè. (Cal. 184) (Cru.Segadors 100). Principat. Escasa. 2,48 g. MBC-.
Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 275-3 - 2299
1641. Guerra dels Segadors. Solsona. 1 diner. (Cal. 214) (Cru.Segadors 159). Busto de Felipe IV. Escasa. 0,96 g. MBC+/MBC.
Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 275-3 - 2300
16¶ 2 (sic). Guerra dels Segadors. Vic. 1 diner. (Cal. falta) (Cru.Segadors 190). A nombre de Lluís XIII con busto de Felipe IV. Escasa. 1,11 g. MBC-/MBC.
Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 275-3 - 2301
s/d. Carlos II. Mallorca. 1 dobler. (Cal. 904) (Cru.C.G. tipo 4919) Ex ANE 02/1990, 259. 1,68 g. BC+.
Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 275-3 - 2302
1592. Carlos II. 1 liard. Marca de ceca no visibile. 3,90 g. BC+.
Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 275-3 - 2303
1675. Carlos II. Barcelona. 1 croat. (Cal. 663). CAROL. Alabeada. Rayitas. 2,26 g. (MBC-).
Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 275-3 - 2304
1682. Carlos II. Barcelona. 1 croat. (Cal. 665). CAROL. 2,26 g. MBC.
Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 275-3 - 2305
1682. Carlos II. Barcelona. 1 croat. (Barrera falta). Falsa de época muy curiosa. 1,56 g. BC+.
Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 275-3 - 2306
1687. Carlos II. Lima. R. 1 real. (Cal. 674). Doble fecha. 2,44 g. MBC-.
Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 275-3 - 2307
1709. Carlos III, Pretendiente. Barcelona. 1 ardit. (Cal. 49). Acuñada sobre un ardit de Felipe III. 1,29 g. MBC-.
Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 275-3 - 2308
1711. Carlos III, Pretendiente. Barcelona. 2 reales. (Cal. 27). Golpecitos. 5,12 g. MBC.
Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 275-3 - 2309
s/d. Felipe V. Mallorca. Dobler. (Cal. 1973) (Cru.C.G. 4982). Busto y corona grandes. 1,63 g. BC+.
Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 275-3 - 2310
(1)709. Felipe V. Valencia. 1 sisè. (Cal. 2002) (Cru.C.G. 6007). Ex Colección Crusafont nº 1633. 5,78 g. BC.
Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 275-3 - 2311
1710. Felipe V. Valencia. 1 sisè. (Cal. 2005) (Cru.C.G. 6007b). Ex Colección Crusafont nº 1635. 6,75 g. MBC-.
Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 275-3 - 2312
1718. Felipe V. Barcelona. 1 maravedí. (Cal. 1943). 2,31 g. MBC/MBC+.
Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 275-3 - 2313
1710. Felipe V. Sevilla. 4 maravedís. (Cal. 2000). Hojitas. Rara. 4,02 g. BC-.
Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 275-3 - 2314
17(2)6. Felipe V. Segovia. F. 1/2 real. (Cal. 1921). Soldadura. Sobredorada. 1,57 g. (MBC).
Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 275-3 - 2315
1739. Felipe V. Madrid. JF. 1 real. (Cal. 1547). 2,61 g. MBC.