Subasta 274 - MAIL COIN AUCTION

Date: 2016-02-03

# Items: 126

Total starting: 8249

Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 274 - MAIL COIN AUCTION - 1199
(352-353 d.C.). Magnencio. Ambianum. AE 28. (Spink 18774) (Co. 30) (RIC. 34). Pátina verde. 7,96 g. MBC+.
Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 274 - MAIL COIN AUCTION - 1200
(387-392 d.C.). Teodosio I. Constantinopla. AE 22. (Spink 20504 var) (Co. 54) (RIC. 83b1 var). 4,48 g. MBC.