1932. Barcelona. V Concurs Grup Fotogràfic de l'Orfeó Gracienc. (Cru.Medalles falta pero anverso como nº 1316). 10,60 g. Cobre. 35x23 mm. Con anilla. Rectangular. EBC+.
1932. Sant Quirze de Terrassa. Amb motiu de l'homenatje a Clavé i al ressorgiment del Chor. L'ilustració Agrícola. (Cru.Medalles 1491j). 21,59 g. Cobre dorado. 35 mm. Con anilla. MBC+.
1932. Sant Cugat del Vallès. Recort de las Noces d'Ord de la Societat Coral "La Lira". Als Cors d'en Clavé. (Cru.Medalles 1491k). 24,21 g. Cobre. 36 mm. Con anilla. EBC-.
1932. Barcelona. Agrupació Musical Montserrat. Festa de la Senyera. (Cru.Medalles falta pero anverso como nº 1520). 25,05 g. Cobre dorado. 38 mm. Con anilla. MBC+.
1935. Medalla Escolar. IV Aniversario de la Proclamación de la República. (Cru.Medalles 1321). 10,90 g. Cobre. 31x26 mm. Con anilla ovalada. EBC-.
1937. Barcelona. Centenari de la Restauració de la Universitat de Catalunya. (Cru.Medalles 1332). 76,78 g. Cobre. 60 mm. Firmado: J. Clará. EBC-.