1902. Indochina francesa. A (París). 1 piastra de comercio. (Kr. 5a.1). 26,72 g. AG. BC+.
Aureo & Calicó, S.L. - Auction 303 - 2721
1903. Indochina francesa. A (París). 1 piastra de comercio. (Kr. 5a.1). 26,81 g. AG. BC+/MBC-.
Aureo & Calicó, S.L. - Auction 303 - 2722
1904. Indochina francesa. A (París). 1 piastra de comercio. (Kr. 5a.1). 26,81 g. AG. Limpiada. MBC-.
Aureo & Calicó, S.L. - Auction 303 - 2723
1905. Indochina francesa. A (París). 1 piastra de comercio. (Kr. 5a.1). 26,79 g. AG. Golpecitos. MBC-.
Aureo & Calicó, S.L. - Auction 303 - 2724
1906. Indochina francesa. A (París). 1 piastra de comercio. (Kr. 5a.1). 26,78 g. AG. BC+/MBC-.
Aureo & Calicó, S.L. - Auction 303 - 2725
1906. Indochina francesa. A (París). 1 piastra de comercio. (Kr. 5a.1). 26,91 g. AG. MBC-.
Aureo & Calicó, S.L. - Auction 303 - 2726
1907. Indochina francesa. A (París). 1 piastra de comercio. (Kr. 5a.1). 26,87 g. AG. Rayitas. MBC-.
Aureo & Calicó, S.L. - Auction 303 - 2727
1908. Indochina francesa. A (París). 1 piastra de comercio. (Kr. 5a.1). 26,80 g. AG. BC+/MBC-.
Aureo & Calicó, S.L. - Auction 303 - 2728
1909. Indochina francesa. A (París). 1 piastra de comercio. (Kr. 5a.1). 26,66 g. AG. BC+.
Aureo & Calicó, S.L. - Auction 303 - 2729
1909. Indochina francesa. A (París). 1 piastra de comercio. (Kr. 5a.1). 26,89 g. AG. Golpecitos. MBC+.
Aureo & Calicó, S.L. - Auction 303 - 2730
1913. Indochina francesa. A (París). 1 piastra de comercio. (Kr. 5a.1). 26,92 g. AG. Manchitas. Muy escasa así. MBC+/EBC-.
Aureo & Calicó, S.L. - Auction 303 - 2731
1921. Indochina francesa. 1 piastra de comercio. (Kr. 5a.2). 26,85 g. AG. Sin marca de ceca. Rayitas. BC+/MBC-.
Aureo & Calicó, S.L. - Auction 303 - 2732
1922. Indochina francesa. H (Heaton. Birmingham). 1 piastra de comercio. (Kr. 5a.3). 26,92 g. AG. MBC/MBC+.
Aureo & Calicó, S.L. - Auction 303 - 2733
1925. Indochina francesa. A (París). 1 piastra de comercio. (Kr. 5a.1). 26,94 g. AG. MBC+.
Aureo & Calicó, S.L. - Auction 303 - 2734
1925. Indochina francesa. A (París). 1 piastra de comercio. (Kr. 5a.1). 26,92 g. AG. Escasa. MBC+.
Aureo & Calicó, S.L. - Auction 303 - 2735
1926. Indochina francesa. A (París). 1 piastra de comercio. (Kr. 5a.1). 26,52 g. AG. MBC.
Aureo & Calicó, S.L. - Auction 303 - 2736
Aureo & Calicó, S.L. - Auction 303 - 2737
1931. Indochina francesa. 1 piastra. (Kr. 19). 19,96 g. AG. EBC-.
Aureo & Calicó, S.L. - Auction 303 - 2738
1816. Inglaterra. Jorge III. 1/2 corona. (Kr. 667). 13,31 g. AG. Escasa. BC.
Aureo & Calicó, S.L. - Auction 303 - 2739
1818. Inglaterra. Jorge III. 1 corona. (Kr. 675). 27,15 g. AG. Escasa. BC-.
Aureo & Calicó, S.L. - Auction 303 - 2740
1820. Inglaterra. Jorge III. 1 corona. (Kr. 675). 27,62 g. AG. LX en canto. Escasa. BC+.