Auction 139 - Mail Auction

Fecha: 2014-06-12

# Objetos: 111

Total salida: 4580

Jesús Vico, S.A. - Auction 139 - Mail Auction - 3223
CONSTANTINO II. AE-3. Heraclea, A. (316-17). RIC-46. EBC-.
Jesús Vico, S.A. - Auction 139 - Mail Auction - 3231
CONSTANCIO II. AE-3. Roma, Q (326). Marca: corona. EBC-/EBC.
Jesús Vico, S.A. - Auction 139 - Mail Auction - 3230
CONSTANCIO II. AE-3. Nicomedia, S (326-27). RIC-147. R.P.O. EBC-.
Jesús Vico, S.A. - Auction 139 - Mail Auction - 3228
CONSTANCIO II. AE-3. Heraclea. D (325-26). RIC-78. EBC-.
Jesús Vico, S.A. - Auction 139 - Mail Auction - 3221
CONSTANTINO II. AE-3. Heraclea, MHT-E (316-17). RIC-20. R.P.O. EBC.
Jesús Vico, S.A. - Auction 139 - Mail Auction - 3220
Jesús Vico, S.A. - Auction 139 - Mail Auction - 3219
CRISPO. AE-3. Roma, Q (326). Marca: corona. RIC-288. R. P. O. EBC+.
Jesús Vico, S.A. - Auction 139 - Mail Auction - 3218
CRISPO. AE-3. Roma, T (321). ric-234. R.P.O. MBC+/EBC-.
Jesús Vico, S.A. - Auction 139 - Mail Auction - 3211
CRISPO. AE-3. Heraclea, G (321-24). Marca: *. RIC-61. R.P.O. EBC-.
Jesús Vico, S.A. - Auction 139 - Mail Auction - 3210
CRISPO. AE-3. Heraclea, SMH, G (321-24). A/ CRISPVS NOB. CAESS. RIC-59 vte. R.P.O. EBC/ EBC-.
Jesús Vico, S.A. - Auction 139 - Mail Auction - 3209
CRISPO. AE-3. Heraclea, •-G (316-17). R.P.O. EBC.
Jesús Vico, S.A. - Auction 139 - Mail Auction - 3202
CRISPO. AE-3. Cyzicus, H. (317-20). Marca: corona. RIC-10. R.P.O. EBC-.
Jesús Vico, S.A. - Auction 139 - Mail Auction - 3226
CONSTANCIO II. AE-3. Alejandría, A (327-28). Marca: corona. RIC-47. R.P.O. EBC-.
Jesús Vico, S.A. - Auction 139 - Mail Auction - 3225
CONSTANCIO II. AE-3. Cyzicus, E• (325-26). RIC-38. R.P.O. EBC-.
Jesús Vico, S.A. - Auction 139 - Mail Auction - 3199
CONSTANTINO I. AE-3. Siscia (328-9). A y dos crecientes. RIC-214. R.P.O. EBC.
Jesús Vico, S.A. - Auction 139 - Mail Auction - 3224
CONSTANCIO II. AE-3. Alejandría, B (325-26). RIC-37. R.P.O. EBC/EBC-.
Jesús Vico, S.A. - Auction 139 - Mail Auction - 3198
CONSTANTINO I. AE-3. Siscia (321-4). Rayos sobre creciente, D. RIC-180. R.P.O. EBC.
Jesús Vico, S.A. - Auction 139 - Mail Auction - 3196
CONSTANTINO I. AE-3. Tesalónica, TSGVI, (324). RIC-123. R.P.O. EBC-.
Jesús Vico, S.A. - Auction 139 - Mail Auction - 3195
CONSTANTINO I. AE-3. Tesalónica, TSEVI (324). RIC-123. R.P.O. EBC.
Jesús Vico, S.A. - Auction 139 - Mail Auction - 3194
CONSTANTINO I. AE-3. Nicomedia, G (325-6). RIC-121. R.P.O. EBC+.
Jesús Vico, S.A. - Auction 139 - Mail Auction - 3193
CONSTANTINO I. AE-3. Nicomedia, D (325-6). RIC-121. R.P.O. EBC+.