Subasta 385 - Martí Cot, VOL II

Date: 2022-03-16

# Items: 698

Total starting: 91143

Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 385 - 1055
Manlleu. Autos Pous (Col·lectivitzats). 1 peseta. (AL. 2963) (RGH. 8491). EBC-.
Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 385 - 1060
Manresa. Ferreteria Sol Germans. Industria Col·lectivitzada. 50 céntimos (tres) y 1 peseta (dos). (AL. 3173, 3174 y falta) (RGH. 8516 a 8518). 5 billetes, 2 parejas correlativas y uno de 50 céntimos, serie B. EBC+.
Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 385 - 1236
Parets del Vallès. Societat Cooperativa. Industria Linera. Amortització de Títols Socials. 6 pesetas. (AL. 50 var) (RGH. 9160). Raro. MBC.
Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 385 - 1594
Valls. Ajuntament. 1 lliura d'arroç. Cartón nº 41. Raro. BC+.
Aureo & Calicó, S.L. - Subasta 385 - 1641
Vilafranca del Penedès. Associació d'Hotelers, Cafeters i similars. 5 céntimos. (AL. 2379) (RGH. 10714). Cartón. Escaso. MBC-.