Monedalia.es
AUCTION E-LIVE 7
AUCTION E-LIVE 7
Date: 2022-03-10
# Items: 1015
Total starting: 188205
All items (1015)
Cuartillos Collection. 1/4 real (159)
Ancient Greece (11)
Celtiberian coins (22)
Catholic Monarchs (4)
Philip IV (1621-1665) (4)
Charles II (1665-1700) (3)
Philip V (1700 - 1746) (16)
Ferdinand VI (1746 - 1759) (23)
Charles III (1759 - 1788) (53)
Charles IV (1788 - 1808) (42)
Joseph Bonaparte (1808 - 1814) (5)
Ferdinand VII (1808 - 1833) (48)
Isabella II (1833 - 1868) (28)
Provisional Government (1868 - 1871) First Spanish Republic (1873 - 1874) (9)
Amadeo I (1871 - 1873) (2)
Alfonso XII (1874 - 1885) (43)
Alfonso XIII (1836-1881) (46)
Spanish Civil War (1936-1939) (2)
Franco (1939-1975) (5)
Lots Spain (11)
World Coins (89)
Lots (8)
Cooperatives (23)
Spanish and World Banknotes (61)
Civil War Local Banknotes (298)
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 841
Catalunya. Consell Municipal El Masnou. 25 cèntims. AT-1468a.
SC.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 855
Catalunya. Ajuntament de Montblanc. 25 cèntims. 1 octubre 1937. AT-1541.
EBC-.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 990
Catalunya. Ajuntament de Tortosa. 1 pesseta. 9 novembre 1937. AT-2580. T-2998
EBC.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 885
Catalunya. Consell Municipal d´Olot. 50 cèntims. 23 juny 1937. AT-1699. T-1948.
EBC-.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 965
Catalunya. Ajuntament de Solsona. 50 cèntims. 19 agost 1937. AT-2389.
EBC.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 781
Catalunya. Consell Municipal d´Espluga de Francolí. 1 pesseta. 14 maig 1937. AT-955. Pequeños cortes.
MBC-.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 792
Catalunya. Consell Municipal de la Vila de Flix. 50 cèntims. 19 juliol 1937. AT-1019. Escaso.
MBC-.
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49