AUCTION E-LIVE 7

Date: 2022-03-10

# Items: 1015

Total starting: 188205

Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 841
Catalunya. Consell Municipal El Masnou. 25 cèntims. AT-1468a.
SC.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 855
Catalunya. Ajuntament de Montblanc. 25 cèntims. 1 octubre 1937. AT-1541.
EBC-.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 990
Catalunya. Ajuntament de Tortosa. 1 pesseta. 9 novembre 1937. AT-2580. T-2998
EBC.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 885
Catalunya. Consell Municipal d´Olot. 50 cèntims. 23 juny 1937. AT-1699. T-1948.
EBC-.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 965
Catalunya. Ajuntament de Solsona. 50 cèntims. 19 agost 1937. AT-2389.
EBC.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 781
Catalunya. Consell Municipal d´Espluga de Francolí. 1 pesseta. 14 maig 1937. AT-955. Pequeños cortes.
MBC-.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 792
Catalunya. Consell Municipal de la Vila de Flix. 50 cèntims. 19 juliol 1937. AT-1019. Escaso.
MBC-.