AUCTION E-LIVE 7

Date: 2022-03-10

# Items: 1015

Total starting: 188205

Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 1009
Catalunya. Ajuntament de Vilassar de Dalt. 1 pesseta. Juny 1937. AT-2881.
EBC.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 1010
Catalunya. Ajuntament de Vilasar de Dalt. 25 cèntims. Juny 1937. AT-2885. Pequeño corte. Sucio.
MBC.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 1011
Catalunya. Consell Municipal de Vilassar de Mar. 50 cèntims. S/F. AT-2888. T-3334. Sin sello tampó rojo.
MBC.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 1012
Catalunya. Ajuntament de Vilassar de Mar. 1 pesseta. 10 setembre. AT-2889.
EBC.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 1013
Catalunya. Ajuntament de Vimbodí. 50 cèntims. 5 agost 1937. AT-2906. Escaso.
EBC-.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 1014
Catalunya. Ajuntament de Vinebre. 25 cèntims. AT-2913b. Cartón. Sin numerar.
EBC+.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 1015
Catalunya. Lote 30 billetes, fichas,.... Todas diferentes. La mayoría catalanes. Alguna reproducción. Imprescindible examinar.
BC a SC.