Catalunya. Consell Municipal de Manlleu. 1 pesseta y 50 cèntims. 1 maig 1937. AT-1418 y 1419. 1 pesseta variante: numerado al revés. EBC/MBC.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 837
Catalunya. Consell Municipal de Marçá. 50 cèntims. Octubre 1937. Muy escaso. MBC.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 838
Catalunya. Consell Municipal de Marçá. 20 cèntims. Octubre 1937. AT-1432. Escaso. SC-.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 847
Catalunya. Ajuntament de Monlins de Llobregat. 10 cèntims. AT-1510j. Cartón. EBC+.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 850
Catalunya. Ajuntament de Monistrol. 50 cèntims y 1 pesseta. 27 maig 1937. AT-1527 y AT-1526. Pequeñas manchitas. MBC+.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 851
Catalunya. Consell Municipal de Monjos del Penedès. 50 cèntims. AT-1532. Escaso. MBC.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 863
Catalunya. Consell Municipal de Montella i Martinet. 1 pesseta. 20 abril 1937. AT-1567. Manchado. MBC+.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 864
Catalunya. Ajuntament de Montgat. 1 pesseta y 0,50 cèntims. 1 maig 1937. AT-1575 y AT-1576. MBC.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 908
Catalunya. Ajuntament de Pont d´Armentera. 25 cèntims. 7 setembre 1937. AT-1945b. Escaso. EBC-.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 957
Catalunya. Ajuntament de Saldes. 25 cèntims. 10 juny 1937. AT-2255a. Escaso. MBC.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 1004
Catalunya. Ajuntament de Viladecavalls. 1 pesseta. Maig 1937. AT-2770a. Raro. SC.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 1005
Catalunya. Ajuntament de Viladecavalls. 50 cèntims. Maig 1937. AT-2771a. Raro. SC.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 815
Catalunya. Ajuntament de Gualba. 25 y 50 cèntims. Maig 1937. AT-1197 y AT-1198. Leves manchitas. EBC+/MBC.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 823
Catalunya. Consell Municipal d´Isona. 50 cèntims. 31 desembre 1937. AT-1263. Restos celo. Escaso. MBC.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 832
Catalunya. Consell Municipal de Llinars. 1 pesseta y 50 cèntims. Juny 1937. AT-1349 y AT-1350. MBC.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 882
Catalunya. Ajuntament d´Oliana. 1 pesseta. 10 agost 1937. AT-1688. Restos de adhesivo en reverso. MBC+.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 900
Catalunya. Ajuntament de Pineda de Segarra. 50 cèntims y 1 pesseta. AT-1828b y AT-1827a. Escaso. SC/MBC-.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 914
Catalunya. Consell Municipal de Prats de Lluçanes. 50 y 25 cèntims. 10 maig 1937. AT-1999 y AT-2000. MBC+/EBC.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 669
GEORGIA. 1 rublo 1919. (P-7). EBC.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 944
Catalunya. Fichas cooperativas y propaganda. Cooperativa de Consumo La Paz Rodense. Roda de Ter. 25 pessetas. 22 enero 1955. L-No cat. Pequeñas roturas. MBC.
Monedalia.es - AUCTION E-LIVE 7 . 958
Catalunya. Ajuntament de Saldes. 50 cèntims. 10 juny 1937. AT-2254a. EBC-.