Mail Auction 148

Fecha: 2017-06-07

# Objetos: 627

Total salida: 36290

Jesús Vico - Mail Auction 148 - 3274
CONSTANTINO I. Follis. Nicomedia (324-325). SMNG en exergo. R/ PROVIDENTIAE AVGG. RIC-90 (R2). EBC-. Ex C. Dattari.
Jesús Vico - Mail Auction 148 - 3275
CONSTANTINO I. Follis. Nicomedia (326-327). NE en exergo. R/ PROVIDENTIAE AVGG. RIC-144 (R). MBC+. Ex C. Dattari.
Jesús Vico - Mail Auction 148 - 3276
CONSTANTINO I. Follis. Nicomedia (328-329). Marcas: SMNS. R/ PROVIDENTIAE AVGG. RIC-153 (R). EBC-. Ex C. Dattari.
Jesús Vico - Mail Auction 148 - 3277
CONSTANTINO I. Follis. Ostia (312-313). MOSTS en exergo. R/ GENIO POP ROM. RIC-74. MBC-. Escasa. Ex C. Dattari.
Jesús Vico - Mail Auction 148 - 3278
CONSTANTINO I. Follis. Roma (326). Marcas: R, corona, P. R/ PROVIDENTIAE AVGG. RIC-287. R.P.O. EBC-. Ex C. Dattari.
Jesús Vico - Mail Auction 148 - 3279
CONSTANTINO I. Follis. Siscia (313-315). E en el campo, águila a los pies, SIS en exergo. R/ IOVI CONSERVATORI AVGG NN. RIC-3 (R2). MBC+. Ex C. Dattari.
Jesús Vico - Mail Auction 148 - 3280
CONSTANTINO I. Follis. Siscia (326-327). Marcas: •ASIS•. R/ PROVIDENTIAE AVGG. RIC-200. MBC+. Ex C. Dattari.
Jesús Vico - Mail Auction 148 - 3281
ELENA, mujer de Constantino I. Follis. Heraclea (325-326). SMKB en exergo. R/ SECVRITAS REPVBLICE. RIC-79. Porosidades. EBC-. Ex C. Dattari.
Jesús Vico - Mail Auction 148 - 3282
ELENA, mujer de Constantino I. Follis. Heraclea (326). SMHB• en exergo. R/ SECVRITAS REPVBLICE. RIC-85 (R2). MBC+. Ex C. Dattari.
Jesús Vico - Mail Auction 148 - 3283
ELENA, mujer de Constantino I. Follis. Tesalonica (326-328). SMTSG en exergo. R/ SECVRITAS REPVBLICE. RIC-159 (R3). MBC/MBC+. Ex C. Dattari.
Jesús Vico - Mail Auction 148 - 3284
CRISPO. Follis. Cyzicus (324-325). SMKA. R/ PROVIDENTIAE CAESS. RIC-25. EBC-. Ex C. Dattari.
Jesús Vico - Mail Auction 148 - 3285
CRISPO. Follis. Roma (321). RT. R/ CAESARUM NOSTRORVM VOT/•/X. RIC-238. MBC+. Ex C. Dattari.
Jesús Vico - Mail Auction 148 - 3286
CRISPO. Follis. Roma (326). R, corona y T. R/ PROVIDENTIAE CAESS. RIC-288 (R2). MBC+. Ex C. Dattari.
Jesús Vico - Mail Auction 148 - 3287
CRISPO. Follis radiado. Ticinum (319). C en altar; PT en exergo. R/ VICTORIAE LAETAE PRINC PERP. VOT/PR en escudo. RIC-93(4). MBC-. Ex C. Dattari.
Jesús Vico - Mail Auction 148 - 3288
CRISPO. Follis. Ticinum (322-325). QT. R/ DOMINOR • NOSTROR • CAESS • VOT/X/creciente. RIC-170. MBC+. Ex C. Dattari.
Jesús Vico - Mail Auction 148 - 3289
CRISPO. Follis. Constantinopla (333-335). • CONS I • en exergo. R/ GLORIA EXERCITVS. RIC-84 (R5). Ligeramente descentrada. MBC-. Ex C. Dattari.
Jesús Vico - Mail Auction 148 - 3290
DELMACIO. Follis. Constantinopla (336-337). CONSI en exergo. R/ GLORIA EXERCITVS. RIC-141. MBC. Ex C. Dattari.
Jesús Vico - Mail Auction 148 - 3291
DELMACIO. Follis. Cyzicus. SMKA en exergo. R/ GLOR • IA EXERCITVS. RIC-145 (R4). BC+/MBC-. Ex C. Dattari.
Jesús Vico - Mail Auction 148 - 3292
CONSTANTINO II. Follis. Antioquía (330-335). SMANS en exergo. R/ GLORIAE EXERCITVS. RIC- 87. EBC-/MBC+. Ex C. Dattari.
Jesús Vico - Mail Auction 148 - 3293
CONSTANTINO II. Follis. Lyon (323). RIC-218; CH-40. Erosiones. MBC.
Jesús Vico - Mail Auction 148 - 3294
CONSTANTINO II. Follis. Roma (321). RS. R/ CAESARVM NOSTRORVM VOT/•/V. RIC-236. MBC+. Ex C. Dattari.