Constantino II. Follis. 317-337 d.C. Lugdunum. Rev.: VOT X dentro de láurea, alrededor. CAESARVM NOSTRORVM / PLCC. Ae. 3,28 g. EBC. Est...45,00.
Probo. Antoniniano. 276 d.C. Ticinum. (Spink-12027). (Ric-186). Rev.: ROMAE AETER. Templo hexástilo, Roma dentro con Victoria y cetro. Ve. 2,59 g. MBC+. Est...35,00.